Pizhama me dy pjesë Women Secret

4490L

SKU: 4852060

Pizhama: T-shirt me disa kopsa dhe tuta treçerekëshe me printe

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me disa kopsa poshtë jakës. Tuta treçerekëshe me shirit beli elastik dhe me printe gjethesh të vogla. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë