Pizhama me dy pjesë Women Secret

3893L

SKU: 3592337

Pizhama me dy pjesë: kanatjere dhe tuta të gjata

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë: kanatjere me rripa te hollë, me jakë V dhe detaje dantelle dhe tuta të gjata, të gjera. 95% Viskozë 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë