Pizhama me dy pjesë Women Secret

SKU: 3592334

Pizhama të gjata me dy pjesë: Bluzë me mbyllje me kopsa dhe jakë V dhe tuta të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama të gjata me dy pjesë: Bluzë me mbyllje me kopsa dhe jakë V dhe tuta të gjata me printe florale, me disa tonalitete të kombinuara. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë