Pizhama me dy pjesë Women Secret

3893L

SKU: 3592336

Pizhama me dy pjesë: bluze e lirshme dhe tuta të gjata me printe

l
m
s
xl
XS
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë: bluze e lirshme me jakë V dhe shirit elastik dhe tuta të gjata me printe florale me dy tonalitete. 95% Viskozë 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë