Pizhama me dy pjesë Women Secret

SKU: 3132043

Pizhama pambuku me dy pjesë: Bluzë me kopsa dhe tuta të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama pambuku me dy pjesë: Bluzë me mbyllje me kopsa, me jakë V dhe tuta të gjata me shirit elastik tek pjesa e belit, me printe me personazhin vizatimor “Casper”. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë