Pizhama me dy pjesë Women Secret

4193L

SKU: 4752513

Pizhama të gjata me dy pjesë

l
m
s
xl
XS
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama të gjata me dy pjesë: Bluzë me jakë rrethore dhe tuta me shirit elastik. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë