Pizhama me dy pjesë Women Secret

1737L

SKU: 4852087

Pizhama: Këmishë me mëngë të shkurtra dhe pantallona treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
E verdhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama: Këmishë me mëngë të shkurtra, me një xhep në kraharor dhe me printe gjethesh të vogla. Pantallona treçerekëshe me shirit beli elastik dhe me printe gjethesh të vogla. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë