Pizhama me dy pjesë Women Secret

1557L

SKU: 4852680

Pizhama me printe Garfield: Këmishë me mëngë të shkurtra dhe tuta treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa, dizajn me printe të ndryshme Garfield. Tuta treçerekëshe me shirit beli elastik, dizajn me printe të ndryshme të personazhit Garfield. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë