Pizhama me këmbë me motive të ndryshme frutash Obaibi

2190L

SKU: 97843

Pizhama kadife me këmbë me motive të ndryshme frutash 3D

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama kadife me këmbë me motive të ndryshme frutash me një jakë të rrumbullakët , me mbërthim më përçina në pjesën e pasme, për veshje sa më të lehtë dhe praktike. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ

Përzgjidh masën

0-3 Muaj, 1 Muaj, 12 Muaj, 18 Muaj, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE