Pizhama me këmbë me print nusepashkë Obaibi

2790L

SKU: 97844

Pizhama kadife me këmbë me print nusepashkë dhe pika me një jakë të rafinuar

0 Muaj
1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama kadife me këmbë me print nusepashkë dhe pika me një jakë të rafinuar , me mbërthim më përçina në pjesën e përparme, për veshje sa më të lehtë dhe praktike. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ

Përzgjidh masën

0 Muaj, 0-3 Muaj, 1 Muaj, 12 Muaj, 18 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE