Pizhama me këmbë me printe me qershi Obaibi

2390L

SKU: 97846

Pizhama të buta dhe të ngrohta kadife me këmbë me printe me qershi

0 Muaj
1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të buta dhe të ngrohta kadife me këmbë me printe me qershi , me jakë të rrumbullakët dhe mberthim me përcina të fshehura në pjesën e përparme për veshjë sa më të lëhtë dhe praktike. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ

Përzgjidh masën

0 Muaj, 0-3 Muaj, 1 Muaj, 12 Muaj, 18 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE