Pizhama me motiv fluturash Obaibi

2790L

SKU: 97845

Pizhama kadife te buta dhe të ngrohta me triko me motiv fluturash dhe pika polka dhe tuta të thjeshta me bel elastik.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama kadife te buta dhe të ngrohta me triko me motiv fluturash dhe pika polka me mbërthim në pjesën e pasme të qafës dhe tuta të thjeshta me bel elastik dhe fund elastik në kyçe,me kapje te setit ne pjesën e bëlit. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 3-6 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE