Pizhama me personazhe vizatimorë Prenatal

SKU: 665864

Pizhama të gjata me printe personazhesh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të gjata të kombinuara për djem: Tuta të gjata me bel elastik dhe Mickey Mouse të printuar dhe triko me mëngë të gjata me dy tonalitete dhe printe personazhesh të Mickey Mouse.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë