Pizhama pambuku me dy pjesë Women SECRET

SKU: 3592349

Pizhama: Bluzë me mëngë të gjata dhe tuta të gjata me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Bluzë me mëngë të gjata, jakë V dhe mbyllje me kopsa. Pantallona të gjata me shirit beli elastik dhe lidhëse, dizajn me printe florale98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë