Pizhama pambuku Women Secret

2250L

SKU: 3133372

Pizhama pambuku me dy pjesë: Bluzë dhe tuta treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Pizhama pambuku me dy pjesë: Bluzë me jakë rrethore dhe tuta treçerekëshe, me printe me arusha. 99% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit