Pizhama për femra Snoppy,Women Secret

3150L

SKU: 3133425

Këto pizhame me këmishë të shkurtra me mëngë të shkurtra janë perfekte për adhuruesit e botës së tenisit, në një ngjyrë të bardhë thelbësore.

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

A nuk është e mrekullueshme? Këto pizhame me këmishë të shkurtra me mëngë të shkurtra janë perfekte për adhuruesit e botës së tenisit, në një ngjyrë të bardhë thelbësore. E bërë nga 100% pambuk. Me një printim argëtues të Snoopy-t dhe aventurave të tij në botën e tenisit, ka butona të mbuluar dhe zbukurime të kundërta. Pantallona të shkurtra me brez elastik që përshtatet me të gjitha llojet e figurave dhe lidhëse lurex. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , ,