Pizhama sateni, Women Secret

3640L

SKU: 2543695

Pizhama sateni me dy pjesë: Kantatjere dhe tuta të shkurtra

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Pizhama sateni me dy pjesë: Kantatjere me rripa të hollë dhe tuta të shkurtra, me detaje dantelle. 84% Poliestwr 14% Poliamid 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë