Pizhama set ,Women Secret

7490L

SKU: 4753098

Shijoni ditët plot lule me këtë komplet pizhame të shkurtra me shirita me rripa në gri praktike. Top me detaje dantelle në rripa,Me triko të përshtatshme, perfekte për kur është ftohtë. Me pantallona me të njëjtin stamp lulesh në tone të purpurta, dhe një brez elastik që përshtatet me të gjitha llojet e figurave me një kordon të rregullueshëm. Merrni këtë set komod dhe të freskët dhe kombinoni me një fustan të veshjes nga koleksioni!

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shijoni ditët plot lule me këtë komplet pizhame të shkurtra me shirita me rripa në gri praktike. Top me detaje dantelle në rripa,Me triko të përshtatshme, perfekte për kur është ftohtë. Me pantallona me të njëjtin stamp lulesh në tone të purpurta, dhe një brez elastik që përshtatet me të gjitha llojet e figurave me një kordon të rregullueshëm. Merrni këtë set komod dhe të freskët dhe kombinoni me një fustan të veshjes nga koleksioni!063% Poliestër 034% Viskozë 003% Elastain

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , ,