Pizhama të gjata me diell Obaibi

1245L2790L

SKU: 99127

Pizhama: tuta të gjata dhe triko me mëngë të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Tuta të gjata e të mbyllura në këmbë dhe triko me mëngë të gjata, me fruda në jakë dhe një motiv dielli të printuar, mbyllje me butona në pjesën e shpinës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë