Tutina me jakë Peter Pan Obaibi

2390L

SKU: 99129

Tutina asimetrike me një stampë elefanti

0 Muaj
1 Muaj
18 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina me mëngë të gjata e të mbyllura në këmbë, mbyllje asimetrike me butona në pjesën përpara; dizajn me një elefant të stampuar dhe me jakë Peter Pan. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë