Pizhama të gjata pambuku Women Secret

SKU: 3599221

Pizhama të gjata me motive të printuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama pambuku me dy pjesë të kombinuara: Triko me mëngë treçerekëshe e motiv tekst “Vive L ‘Amour “të printuar dhe tuta të gjata me printe lulesh. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë