Pizhama të gjata me vija Obaibi

SKU: 99123

Pizhama trupore me vija dhe një motiv qendisjeje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pizhama trupore të gjata dhe të mbyllura në këmbë, dizajn me vija horizontale, me jakë rrethore kontrastuese dhe me një motiv të qendisur përpara. Mbyllje me butona në pjesën e shpinës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë