Pizhama të gjata me vija Obaibi

SKU: 99124

Pizhama trupore me lepurush

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pizhama trupore të gjata dhe të mbyllura në këmbë, dizajn me vija horizontale, me mbyllje asimetrike kontrastuese me butona përpara dhe me motive lepurushi përpara.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë