Pizhama të gjata Obaibi

SKU: 61257344

Pizhama të gjata, të mbyllura tek pjesa e këmbëve, me jakë të rrumbullakët

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të gjata, të mbyllura tek pjesa e këmbëve, me jakë të rrumbullakët dhe me mbyllje me kopsa në pjesën e pasme, dizajn me luanë në pjesën e përparme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë