Pizhama të gjata Obaibi

995L

SKU: 50459

Pizhama trupore me një motiv gjirafe

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të gjata trupore e të mbyllura në këmbë, dizajn me një print gjirafe përpara dhe mbyllje me butona në pjesën e shpinës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë