Tutina me kafshë Obaibi

995L

SKU: 50490

Tutina me elefant të qendisur dhe breshkë të printuar

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Tutina me mëngë të gjata dhe të mbyllura në këmbë, dizajn me një elefant të qendisur dhe një breshkë të printuar përpara, mbyllje praktike me butona në shpinë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë