Pizhama të gjata velvet Women Secret

SKU: 3599094

Pizhama të gjata velvet ,me bluzë me mëngë të gjata me motiv zemre dhe mesazh të qëndisur “Mon Amour” dhe rrip me lidhje në pjesën fundore në bel dhe tuta të gjata me printe zemrash.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të gjata kadifeje. Seti me dy pjesë i përbërë nga një bluzë me mëngë të gjata me motiv të qëndisur “Mon Amour” dhe një zeër. Tuta me printe zemrash. Komode dhe ideale. 95% POLYESTER 5% ELASTANE

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë