Pizhama të shkurtra me detaje dantelle Women Secret

SKU: 4629116

Pizhama: Tuta të shkurtra dhe kanatjere me rripa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Tuta të shkurtra me vija vertikale, me lidhëse beli e me pjesë dantelle përreth këmbëve dhe kanatjere me rripa, me jakë V me dantellë e me vija vertikale. 95% Viskoze, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA