Pizhama të shkurtra me detaje dantelle Women Secret

4490L 3143L

SKU: 4629124

Pizhama: Tuta të shkurtra dhe kanatjere me rripa

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Tuta të shkurtra me lidhëse beli, me printe pikash e me pjesë dantelle përreth këmbëve dhe kanatjere me rripa, me jakë V me dantellë e me printe pikash. 95% Viskoze, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA