Pizhama të shkurtra me dy pjesë Women Secret

3990L

SKU: 3592324

Pizhama: Kanatjere dhe pantallona të shkurtra

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama të shkurtra me dy pjesë të kombinuara: Kanatjere me rripa të trashë dhe jakë rrethore. Pantallona të shkurtra me printe gjethesh dhe lidhëse beli. 48% Modal, 47% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë