Pizhama të shkurtra me dy pjesë Women Secret

4790L

SKU: 4752503

Pizhama: T-shirt dhe tuta të shkurtra me printe

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë V me detaj dantelle. Pantallona të shkurtra me prerje të lirshme, dizajn me printe. 95% Viskozë, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë