Pizhama të shkurtra me printe Okaidi

1195L1395L

SKU: 99480

Pizhama me dy pjesë: T-shirt dhe tuta të shkurtra

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: T-shirt me printe e një xhep në kraharor dhe tuta të shkurtra me printe aventurieri. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë