Pizhama të shkurtra me printe Okaidi

1953L

SKU: 50476

Pizhama: Kanatjere me vija e printe dhe tuta të shkurtra me vija

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Kanatjere të vijëzuara e me printe dhe tuta të shkurtra me shirita me dy tonalitete. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë