Pizhama të shkurtra me printe Okaidi

2032L2372L

SKU: 99475

T-shirt me printe e fruda dhe tuta të shkurtra

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra me fruda, me jakë rrethore e printe florale dhe tuta të shkurtra me bel elastik. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , ,