Pizhama të shkurtra me printe Okaidi

1195L1395L

SKU: 50064

Pizhama: tuta të shkurtra dhe triko me mëngë të shkurtra

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pizhama me dy pjesë të kombinuara: Tuta të shkurtra me vija të holla horizontale dhe triko me mëngë të shkurtra me printe luanësh, me një xhep në kraharor dhe me jakë kontrastuese. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë