Triko oversize me mëngë të gjata Mango

2394L

SKU: 87050151

Triko me print Mickey Mouse

l
m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me përbërje pambuku, dizajn me print Mickey Mouse. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA