Polo bazike Slim-Fit Cortefiel

2394L

SKU: 2169614

Polo bazike me logo Slim-Fit

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Bojeqielli
E bardhe
E zeze
gri
Portokalli
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo bazike me logo Slim-Fit, me mwngw tw shkurtra , kopsa, jakw klasike dhe logo tw qwndisur ne kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit