Polo bazike Springfield

2093L

SKU: 8551057

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me dy kopsa, dizajn bazik me përbërje pambuku dhe detaj logo në kraharor.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Blu e erret
E bardhe
E kuqerremte
E verdhe
E zeze
jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me dy kopsa, dizajn bazik me përbërje pambuku dhe detaj logo në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë