Polo e thurur me mëngë të gjata Mango

SKU: 87035648

Polo me thurje gërshet, jakë klasike me tri kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të gjata, dizajn me thurje gërshet, me jakë klasike me tri kopsa dhe qepje të mëngëve të rëna në supe. 67% Pambuk, 33% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA