Polo klasike me prerje slim-fit Springfield

2093L

SKU: 1439952

Polo pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Blu e erret
E bardhe
E zeze
roze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa, dizajn bazik me logo të qendisur në kraharor dhe prerje slim-fit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë