Polo bazike Okaidi

763L1190L

SKU: 90058

Polo klasike me mëngë të shkurtra

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
E kuqe
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me tri kopsa. Dizajn bazik me prerje të drejtë dhe me çarje anësore. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , , ,