Polo bazike Slim-Fit Springfield

2093L

SKU: 1439723

Polo me kontrast ngjyrash në mëngë dhe jakë

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e erret
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë mandarin me kopsa, dizajn bazik me shirit me ngjyrë në mëngë dhe jakë. 100% Pambuk 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë