Polo bazike Springfield

2093L

SKU: 1439731

Polo me mëngë të shkurtra dhe me printe pikash

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë mandain me dy kopsa, dizajn me printe pikash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë