Polo bazike Springfield

2443L

SKU: 1469533

Polo slim-fit me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
xxl
xxxl
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe prerje slim-fit, dizajn me jakë mandarin me tri kopsa dhe detaj logo të qendisur në kraharor. 86% Pambuk, 9% Viskoze, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë