Polo me jakë të vijëzuar Cortefiel

2495L

SKU: 4719735

Polo pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë e mëngë të vijëzuara

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Blu e erret
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa, dizajn me vijëzime në skaje të jakës dhe mëngëve. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë