Polo me logo Regular-Fit Springfield

2093L

SKU: 8551022

Polo klasike me kopsa në jakë

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Blu e lehte
Blu e mesme
Bojeqielli
E bardhe
E kuqe
E verdhe
E zeze
gri
Gri e lehtë/Silver
Kafe e erret
Mente
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo klasike me jakë dhe me kopsa poshtë jakës, me prerje të drejtë dhe detaj logo kontrastuese në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë