Polo me mëngë të shkurtra Mango

SKU: 87045687

Polo linoje me mëngë të shkurtra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo linoje me tri kopsa poshtë jakës, me mëngë të shkurtra dhe qepje të rënë në supe. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA