Polo me mëngë të shkurtra Mango

2990L

SKU: 87945687

Polo linoje me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
jeshile
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Polo linoje me tri kopsa poshtë jakës, me mëngë të shkurtra dhe qepje të rënë në supe. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA