Polo me motiv qendisjeje Obaibi

995L1990L

SKU: 61321

Polo me jakë klasike, me një xhep në kraharor dhe një qendisje në shpinë

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo me mëngë të shkurtra dhe jakë klasike me kopsa; dizajn me jakë dhe mëngë të vijëzuara, me një xhep në kraharor dhe me një motiv të qendisur në shpinë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë