Polo me një xhep Cortefiel

2495L

SKU: 4719875

Polo me mëngë të shkurtra, jakë klasike dhe një xhep në kraharor

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Blu e hapur
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Polo pambuku me mëngë të shkurtra, jakë klasike dhe një xhep në kraharor; dizajn bazik me detaj logoje të qendisur në xhep. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë